Intervista

 1. Intervistë e Ministrit Peleshi ne “5 Pyetje nga Babaramo”
 2. Intervista për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus
 3. Intervista e ministrit panariti per ora news
 4. Intervistë per ABC News Panariti: Do ç’rrënjosim tek prodhuesi e tregtuesi kulturën e mashtrimit me produktet
 5. Intervistë/ Panariti: Ja si e mendoj zgjidhjen e ngërçit të krijuar nga ligji 7501
 6. Interviste e Ministrit Panariti për RTV Oranews: Së shpejti do japim vulën e cilësisë për produktet bio
 7. Interviste e Ministrit Panariti per Deutsche Welle
 8. Intervistë e Ministrit Panariti për TV SCAN
 9. Intervistë e Ministrit Panariti për ABC News lidhur me situatën e përmbytjeve në Lezhë e Shkodër
 10. Interviste e Ministrit Panariti për emisionin “Konica” të gazetarit Shpëtim Nazarko, televizioni Albanian Screen
 11. Interviste e Ministrit të Bujqësisë z. Panariti lidhur me shpërndarjen e certifikatave të pronësisë
 12. Intervistë per tv Agon Channel, emisioni Watching
 13. Interviste e Ministrit Panariti për gazeten ‘MAPO’
 14. Interviste e Ministrit Panariti per Gazetën Shqiptare
 15. Intervistë e Ministrit Panariti për gazetën Koha Jonë
 16. Intervistë e Ministrit të Bujqesise, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave për gazetën `Panorama`
 17. Intervistë e Ministrit Edmond Panariti, Ministër i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, për ABC news
 18. Ministri Panariti interviste ne Agon Channel
 19. Prononcimi I Ministrit të Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave z.Edmond Panariti dhënë për mediat në Malësinë e Madhe.
 20. Intervista/ Flet ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti: Objektivi ynë të ndërtojmë bujqësinë e zinxhirit të vlerave